Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.18- czerwiec 2016 r.

Maciek ma dobra pamięć. Ma dużą wyobraźnię, dzięki czemu może opowiadać ciekawe historie. Ostatnio odkrył talent aktorski. Pomysł z imieniem pochodzi od lekarza mamy. Na pewnym badaniu usg- pan doktor powiedział że dzidziuś usiadł sobie w brzuszku jakby siedział na tronie, tak jak Maciuś z bajki Król Maciuś I. I stąd właśnie imię Maciek. Mama przeczytała bajkę pt. Ciekawski Maciek puszcza latawiec. a potem dzieci relaksowały się wykonując masażyk.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję