Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.17- maj 2016 r.

Nikola jest bardzo samodzielna i szybko się uczy. Jest pomocna, troskliwa i ma dobre serduszko, ma zdolności plastyczne i taneczne, jestciekawa świata i z uporem dąży do celu. Rodzice mieli mnóstwo pomysłów odnośnie imienia i nie mogli się zdecydować. Lecz gdy pojawiła się na świecie i na nią spojrzeli, oboje stwierdzili, że najbardziej pasuje do niej Nikola i tak też zostało. Mama przeczytała piękną bajkę o księżniczce, dziewczynce Zosi i błyszczącym pierścieniu. Dzieci zachwyciła ilustracja wykonana przez mamę.

 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję