Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Teatralki 17.05.2016r.

We wtorek 17 maja 2016 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się XI Prezentacja Teatrów Przedszkolnych „Teatralki” organizowana przez Publiczne Przedszkole nr 10 im. „Kubusia Puchatka”. Nasze przedszkole reprezentowały przedszkolaki z grupy VII: Maja Wawrowska, Nikola Maciaszek, Wiktoria Rychlik, Oskar Olejnik, Adam Malecha, Kuba Wojciechowski, Wiktor Koliński, Igor Kasprzak i  z grupy V Kinga Mądra. Dzieci pod kierunkiem pań Jolanty Dery i Aleksandry Rudolph przygotowały opowieść muzyczno – ruchową pt. „Chrońmy nasza Planetę”. Przedszkolaki wspaniale sprawdziły się w roli aktorów i widzów nagradzając występy dzieci z innych przedszkoli brawami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody w postaci świnek skarbonek.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję