Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta Przedszkolaków w bibliotece 17.05.2016 r.

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

 

Dnia 17 maja 2016 r. przedszkolaki z grupy II wraz z nauczycielką Joanna Wojciechowska odwiedziły bibliotekę dla dzieci i młodzieży mieszcząca się przy ul. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim. Dzieci miały okazje zwiedzić bibliotekę, utrwalić ważne wiadomości, których dowiedziały się podczas pierwszej wizyty oraz uczestniczyć w zajęciach biblioterapeutycznych na temat rodziny. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom bajkę „Mój tata jest super” oraz ”Mama  kocham Cię”. Dzieci wzięły udział w zabawie ruchowej z wspaniałym kolorowym tunelem oraz zabawie z tablica multimedialna. Na zakończenie przedszkolaki serdecznie podziękowały pani bibliotekarce za zajęcia, oraz obiecały , ze częściej będą odwiedzać bibliotekę.  

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję