Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs „Migające Przedszkolaki” - 12.05.2016 r.

W czwartek 12 maja odbył się w naszym przedszkolu konkurs z języka migowego „Migające Przedszkolaki”. W konkursie wzięły udział dzieci z grup, w których od września realizowany jest program „Język migowy – pobaw się z nami migowymi znakami” (III, IV, V, VI, VII). 

Troje dzieci reprezentowało każdą grupę:

Grupa III

Maja Kowalczyk

Weronika Michalak

Filip Paczkowski

Grupa IV

Nadia Kałowska

Tobiasz Łacek

Dorota Stasiak

Grupa V

Weronika Matczak

Mikołaj Jaskólski

Nadia Witkowska

Grupa VI

Monika Burkietowicz

Weronika Karaśkiewicz

Patryk Karliński

Grupa VII

Adam Malecha

Zofia Nabzdyk

Oskar Olejnik

Zadania do wykonania wcale nie były proste, w każdym zestawie znajdowały się trzy słowa do zamigania np. rodzina, czerwony, klocki,  jedno słowo migała osoba z jury i trzeba było je odczytać np. dziękuję. Uczestnicy konkursu poradzili sobie znakomicie, przełamali swoją tremę i nieśmiałość, a ich wiedza i umiejętności posługiwania się językiem migowym były nagradzane gromkimi brawami.

W jury zasiadała pani Dyrektor Renata Zielińska, pani Hanna Ograbek, Pani Monika Tokarska, pan Paweł Czeszak.  W trakcie obrad jury wszystkie dzieci zaśpiewały i zamigały piosenkę „Misiu mniam  mniam”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję