Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.15- maj 2016 r.

Maja jest bardzo pomysłową i kreatywną osobą z bujną wyobraźnią. Potrafi z pasją opowiadać przy obiedzie o swoich przeżyciach. Ma przy tym niezwykły dar rozweselania wszystkich.  Imię Maja otrzymała ze względu na to, że jest jasne, optymistyczne, wiosenne i majowe. Zaproszeni rodzice zaśpiewali m.in. piosenkę skomponowaną do wiersza Murzynek Bambo, potem mama przeczytała opowiadanie o tym jak Maja dzielnie zachowała się podczas wycieczki w górach. Dostaliśmy również zaproszeni do MDK-u na warsztaty teatralne, które poprowadziła mama Mai.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję