Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.14- maj 2016 r.

Imię Franciszek, Józef ma swój początek w drugim imieniu które Franek otrzymał po swoim pradziadku. Pierwsza część została wzięta od imienia cesarza austriackiego, o którego losach opowiada ulubiony film mamy „Sissi”. Mocną stroną Frania jest budowanie z klocków lego oraz tworzenie różnych konstrukcji z prostych materiałów. Jest samodzielny, potrafi złożyć swoje łóżko i poskładać rzeczy w kostkę. Zaproszeni rodzice przeczytali bajkę o poszukiwaniu kostiumu ulubionego bohatera ich synka Minionka, a potem wspólnie się bawiliśmy.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję