Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

MajOSTaszki 7- 8.05.2016 r.

W dniach 7 i 8 maja obchodziliśmy święto naszego miasta „MajOSTaszki”, które po raz pierwszy w tym roku odbyło się na Piaskach Szczygliczce. Nasze przedszkole uczestniczyło w „MajOSTaszkach”  w sobotę  7 maja i zajmowało stoisko, w którym najmłodsi dostawali „figurki balonowe” stworzone przez zespół nauczycieli biorących udział  w imprezie. Na terenie Zielonej Przystani został ustawiony „Poziomkowy Ogród”, w którym na scenie prezentowali się ostrowscy przedszkolacy. Nasze przedszkole reprezentowali przedstawiciele grupy IV, którzy zaprezentowali się w tańcu z kapeluszami do utworu Majki Jeżowskiej pt. „Kapelusze”. Był to dzień pełen niesamowitych przeżyć i wrażeń, który z pewnością na długo zostanie w pamięci naszych najmłodszych.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję