Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta w Komendzie Powiatowej Straży Pożarna w Ostrowie Wielkopolskim- 19.04.2016 r.

Dnia 19 kwietnia przedszkolaki z grupy V i VI wraz z nauczycielami wybrały się z wizytą do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp. Pan Strażak bardzo ciekawie opowiadał o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary ale również pomagają w czasie powodzi, usuwają skutki wypadków samochodowych, sprzątają połamane przez wichury drzewa. Dzieci miały okazję zobaczyć wozy strażackie wraz z całym wyposażeniem, sprzęt gaśniczy i strój w jaki ubierają się do akcji. Na zakończenie spotkania dzieci miały okazję wejść do samochodu strażackiego. 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję