Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta w przychodni lekarskiej- 04.04.2016 r.

Dzieci z grupy V dowiedziały się na czym polega praca lekarza oraz pielęgniarki podczas wizyty, która odbyła się 04 kwietnia 2016r. w przychodni lekarskiej przy ulicy Wolności. Pani pielęgniarka pokazała nam gabinety lekarskie, w których przyjmuje się dzieci. Widzieliśmy specjalną wagę do mierzenia oraz do warzenia dzieci  oraz poznaliśmy różne przyrządy, którymi posługuje się pan doktor. To była bardzo miła wizyta. 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję