Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.10 - marzec 2016 r.

Imię Kuba wybrała dla swojego brata Maja. W tym czasie kiedy się urodził jego starsza siostra przyjaźniła sie z kolegą o tym imieniu. Rodzice bardzo lubią u swojego synka wrażliwość, przywiązanie do rodziny, kiedy opowiada im śmieszne historyjki i ogrywa całą rodzinę w kręgle. Podoba się im również kiedy aktywnie uczestniczy w zajęciach z taekwon-do. Mama wraz z siostrą odwiedziły nas w przedszkolu i opowiedziały bajkę pt. Samotny kotek. Maja narysowała historyjkę a mama zaprosiła nas do swojej pracy na warsztaty biologiczno- fryzjerskie.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję