Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Powitanie Wiosny- 21.03.2016 r.

21 marca w naszym przedszkolu odbyło się "Powitanie Wiosny". Dzieci wzięły udział w przedstawieniu pt. "Wiosna w Stumilowym lesie" w wykonaniu czterech nauczycielek. Każda grupa przygotowała piosenkę o wiośnie, którą zaśpiewała po zakończeniu przedstawienia. "Pani Wiosna" przyniosła dla wszystkich grup oraz dla pani dyrektor kwiatki -żonkile, które dzieci pielęgnują codziennie w swojej sali. Przedszkolaki na cały rok pożegnały zimę -" Marzannę", a powitały Wiosnę. Był to dzień pełen niesamowitych wrażeń i przeżyć szczególnie podczas spotkania dzieci z bohaterami bajki mieszkającymi w Stumilowym lesie.

 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję