Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Pierwsza edycja konkursu „Baśnie, bajki i bajeczki” - 17.03.2016 r.

17 marca 2016 r. w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza edycja konkursu „Baśnie, bajki i bajeczki” zorganizowanego dla ostrowskich przedszkoli. Prowadzącymi były Emilia Torz oraz Wioleta Skowrońska, a w rolę wróżki wcieliła się Jolanta Dera. W konkursie wzięło udział siedemnaścioro dzieci, po jednym przedstawicielu z placówki. Uczestnicy wykazali się znajomością takich baśni jak: „Calineczka”, „Czerwony Kapturek” i „Kopciuszek”. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: Renata Zielińska – dyrektor Publicznego Przedszkola nr 11, Renata Szymańska – kierownik Fili nr 7 dla Dzieci i Młodzieży i Katarzyna Jaskuła – przewodnicząca Rady Rodziców. Dzieci wzięły udział w takich konkurencjach jak: układanie puzzli, układanie historyjek obrazkowych, mali pomocnicy Kopciuszka, bajkowy worek, quiz, praca plastyczna. Dzieci bawiły się znakomicie i nie mogły doczekać się kolejnych zadań. Wszystkim uczestnikom gorąco dopingowała grupa IV z naszego przedszkola.  Po wykonaniu wszystkich zadań, w oczekiwaniu na werdykt jury przedszkolacy udali się na poczęstunek. Uczestnicy konkursu otrzymali w nagrodę ręcznie robione lalki Czerwonego Kapturka dla dziewczynek, a dla chłopców koniki na drewnianym kiju, wykonane przez p.Donatę Orłowską oraz p.Ewelinę Galińską. Zarówno dzieci jak i nauczyciele otrzymali również broszurkę „Baśnie według wskazówek Bruno Bettelheima” oraz  "Po co dzieciom bajki" .

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję