Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs piosenki "Piosenka z mojego przedszkola" - 16.03.2016r.

W środę 16 marca 2016 r. w Ostrowskim Centrum Kultury odbyła się  czwarta już edycja konkursu wokalnego "Piosenka z mojego przedszkola" organizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 10. Nasze przedszkole godnie reprezentowały dzieci z grupy III: Maja Kowalczyk, Klaudia Ławniczek, Liliana Musiał i Weronika Michalak, które pod kierunkiem pani M.Gruszczyńskiej przygotowały piosenkę "Śniegowa samba". Dzieci otrzymały upominki w postaci pluszowego misia i porcelanowego kubeczka oraz dyplomy.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję