Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Miejski Konkurs Ekologiczny- 12.03.2016 r.

Miejski Konkurs Ekologiczny – wyróżnienie dla naszego przedszkola.
 W miejskim konkursie dla przedszkolaków wzięło udział 21 ostrowskich przedszkoli. Nasze przedszkole znalazło się wśród pięciu placówek, które otrzymały wyróżnienie za najpiękniejszą pracę  pt. “Moje recyklingowe zwierzątko” , wykonane z odpadów – surowców wtórnych. Dzieci z grupy IV    w składzie: Barbara Kycia, Nadia Kałowska, Patrycja Jaskuła, Marysia Mielczarek, Bartosz Tomaszewski oraz Ireneusz Gruszka wykonały „żółwia wodnego” z gazet, kartonu, nakrętek , papierowych talerzyków oraz folii. Celem konkursu było zachęcenie do twórczego przekształcenia odpadów oraz doskonalenie umiejętności powtórnego wykorzystania zużytych materiałów. Konkurs dotykał bardzo ważnego tematu, jakim jest odpowiedzialność za drugie istnienie, relacja ludzi ze zwierzętami oraz potrzeba miłości i przyjaźni.

 

 

       

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję