Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Warsztaty w SP 5 - 03.03.2016r.

W czwartek 03.03.2016r. dzieci z grupy V i VI wraz ze swoimi nauczycielkami odwiedzili Szkołę Podstawową nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Dzieci brały udział w zawodach sportowych zorganizowanych na sali gimnastycznej. Miały okazję podziwiać wiele doświadczeń przygotowanych specjalnie dla nich oraz brać udział w zajęciach plastycznych i technicznych. Na zakończenie wszyscy przedszkolacy zostali obdarowani drobnym upominkiem.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję