Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu - 08.03.2016r.

8 marca to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki także  świętowały        w tym dniu. W każdej grupie przedszkolnej obchodzono uroczyście Dzień Kobiet .  Chłopcy składali życzenia dziewczynkom,  i panią nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Na  dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień.

 

GRUPA I

GRUPA II

 

GRUPA III

 

GRUPA V

GRUPA VII

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję