Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Grupa III poznaje zawód fryzjerki- 04.03.2016r.

Mimo iż na temat pracy fryzjera, narzędzi i sprzętów potrzebnych do wykonywania tego zawodu, każdy z przedszkolaków  może powiedzieć kilka słów i nie stanowi to dla nich żadnego problemu, wizyta w zakładzie fryzjerskim okazała się bardzo udaną wycieczką. Niezapomnianym przeżyciem było także siadanie na regulowanym fotelu, czy oglądanie palety z kolorowymi pasemkami włosów. Chociaż zakład  fryzjerski był miejscem już znanym przez dzieci, bo przecież chodzą tam często ich mamy, babcie, ciocie, czy też one same, nasza wycieczka była niezapomnianą, wspaniałą przygodą i jednocześnie ciekawą lekcją, która nie musiała odbyć się w sali przedszkola.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję