Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta w przychodni lekarskiej- 10.02.2016r.

Na czym polega praca lekarza i pielęgniarki oraz co znajduje się w przychodni lekarskiej dowiedziały się dzieci z grupy II podczas wizyty w przychodni przy ulicy Wolności. Odbyła się ona w poniedziałek  10 lutego 2016r. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez panią pielęgniarkę, która pokazała nam gabinety lekarskie, w których przyjmuje się dzieci. Gabinety różniły się wystrojem i wyposażeniem. Widzieliśmy na ścianie specjalne tablice do badania wzroku, poznaliśmy różne przyrządy, którymi posługuje się pan doktor, a także uzyskaliśmy  wiele nowych informacji o tym, jak dbać o swoje zdrowie. To była bardzo miła wizyta. Bardzo dziękujemy pani pielęgniarce za poświęcony nam czas.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję