Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta w kuchni - luty 2016r.

W ramach tygodnia pod hasłem „Poznajemy zawód kucharza” w grupie II, zapoznano dzieci z wyglądem i wyposażeniem przedszkolnej kuchni oraz magazynu z żywnością. Podczas zwiedzania  przybliżono dzieciom pracę kucharek. Dzieci  miały możliwość  z bliska   obserwować pracę jaką wykonują panie w kuchni. Poznały kuchenne wyposażenie- rozpoznawały i nazywały znajdujące się tam urządzenia i akcesoria kuchenne potrzebne paniom kucharkom w codziennym przygotowywaniu pysznych i zdrowych posiłków dla wszystkich przedszkolaków. Panie  kucharki przybliżyły dzieciom zasady bezpiecznego korzystania z kuchennych urządzeń. Zwrócono również uwagę na strój , jaki mają panie przy pracy. Dziękujemy Paniom z kuchni za miłe przyjęcie. Spotkanie to było dobrym wprowadzeniem dzieci w dalsze odkrywanie tajemnic kuchennego świata.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję