Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater tygodnia" w grupie V cz.9 - 08.02.2016r.

Z nowym tygodniem pojawił się w naszej grupie nowy bohater tygodnia, którym został Dawid Wewiór.  Rodzice wraz z synem przygotowali wspaniałą książkę, która przybliżyła nam postać bohatera. Pani Katarzyna- mama Dawida, przeczytała ulubioną książkę swojego syna „Książe i psy” ze zbioru Bajki i Bajeczki wydaną przez Elżbietę Jarmołkiewicz. Wspólną zabawą z zakresu pedagogiki zabawy Klanza była „Magiczna liczba 7”. Na koniec spotkania Dawid zaprezentował,  przygotowany przez siebie taniec.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję