Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Karnawałowy bal przebierańców w naszym przedszkolu - 09.02.2016r.

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. 9 lutego 2016 roku w naszym przedszkolu odbył się bal, podczas którego nasze przedszkolaki miały możliwość wspólnej zabawy. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, policjanci, królewny, motylki, oraz batman ze spidermanem i żółwiem ninja, a także  inne  postacie z kreskówek bawiły się w rytmie twista, rock and rolla czy samby. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli, a w czasie odpoczynku czekał na dzieci słodki poczęstunek. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

 Zapraszamy do galerii zdjęć, którą znajdziecie w niżej podanych linkach ( znajdziecie tam również filmik na którym zobaczycie nasz wspólny taniec do piosenki „Śniegowa samba”). :)

Galeria zdjęć grupy I, II, III, IV :

https://drive.google.com/open?id=0Bw1bySn_C3piSDVoQjAtZ1E0ZW8

Galeria zdjęć grupy V, VI, VII :

https://drive.google.com/open?id=0Bw1bySn_C3piMTFVNjRlWUNEMDg

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję