Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.8 - luty 2016r.

Konstancja jest mądrą, zdolną i wrażliwą dziewczynką, ogromnie kocha swoją rodzinę i często robi dla nich prezenty... . Imię Konstancja  zostało wybrane dlatego, że jest wyjątkowe tak jak właścicielka tego imienia oraz dlatego że  bracia  Nastusi również mają długie imiona. Na zaproszenie odpowiedziała nam mama Konstancji, która przeczytała bajkę z morałem pt. Baletnica. Ważne, aby nigdy się nie poddawać i pokonywać swoje słabości. Mama również przygotowała dla wszystkich dzieci słodki upominek. Pycha!

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję