Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Karnawał z piłką", czyli zmagania ostrowskich przedszkolaków 02.02.2016r.

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się impreza z cyklu „Jedynka dzieciom – karnawał z piłką”.  02 lutego 2016r. 12 osobowa grupa dzieci z grupy V z naszego przedszkola wzięła udział w akcji „Jedynka dzieciom –III karnawał z piłką”. Podczas spotkania dzieci w różnego rodzaju zabawach i grach ruchowych rozwijały swoją sprawność fizyczną. Ćwiczyły indywidualnie z piłką i w grupach. Rywalizowały podczas wyścigów, miały szansę spróbować swoich sił w rzutach do kosza. Przedszkolaki korzystały z przygotowanego przez nauczycieli sprzętu sportowego: piłek do koszykówki, piłki nożnej, płotków gimnastycznych, szarf, obręczy, woreczków. Dzieci, sportowcy i organizatorzy na zakończenie zmagań świetnie bawili się przy karnawałowej muzyce. Nagrodą dla dzieci za wspaniale uczestnictwo w spotkaniu były medale dla każdego uczestnika oraz przygotowane prze zespół promocji zdrowia SP nr 1 pyszne marchewki.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję