Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

„Cuda na kiju” w Galerii Pędzelek styczeń 2016r.

W styczniu, dzieci z naszego przedszkola udały się na wystawę niesamowitych prac plastycznych do Młodzieżowego Domu Kultury zatytułowaną „Cuda na kiju”, która zaprezentowała nam pani Teresa Burkietowicz. Tematyka i technika oglądanych przez dzieci prac była zaskakująca. Na wystawie znalazły się zarówno rysunki, grafika, malarstwo, jak i rzeźby wykonane w przeróżnych technikach i z różnych, często nietuzinkowych materiałów. Dzieci były zachwycone.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję