Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.7 styczeń 2016 r.

Laura miała być Wiktorią i już będąc w brzuszku u mamy  nie spodobał jej się ten pomysł o czym dała znać silnym kopniakiem. Imię Laura wymyślił tata, ponieważ jest ładne i do niej pasuje. Mocną stroną Laury jest: spostrzegawczość, pamięć, szybko  opanowuje nowe umiejętności i ma zdolności plastyczne i muzyczne. Mama odwiedziła nasze przedszkole i odczytała bajkę o Smutnej królewnie, następnie bawiliśmy się chustą animacyjną i narysowaliśmy ilustracje do bajki. Laurki nie trzeba było pytać jak się jej podobało spotkanie, było to widać na jej twarzy.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję