Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Dzieciństwo bez próchnicy" 15.01.2016r.

Dnia 15.01.2016 rozpoczęliśmy realizację projektu „Dzieciństwo bez próchnicy”. W tym dniu dzieci z całego przedszkola uczestniczyły w multimedialnej prezentacji przedstawiającej korzyści dbania o zęby od najmłodszych lat. Przedszkolaki nauczyły się piosenki „Szczotka, pasta, kubek ciepła woda …” Rozdane zostały również poradniki informujące rodziców jak prawidłowo odżywiać i dbać o higienę jamy ustnej swojego dziecka.

Cykl przygotowanych zajęć będzie realizowany raz w miesiącu. Na kolejnym spotkaniu pod koniec lutego dzieci będą miały okazję spotkać się z panią stomatolog oraz otrzymają nową szczoteczkę oraz pastę, które w zestawie przygotował realizator projektu.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję