Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.6 styczeń 2016 r.

Obecna Monika miała być Alicją, Mają, Darią lub Eweliną, ale przeważył argument o świętej patronce i tak już zostało. Mama opisała ,że jej córka jest: samodzielna, pięknie śpiewa, lubi tańczyć i szybko nawiązuje przyjaźń, a nawet jest zręczna. Przychodząc na świat Monika wywołała u wszystkich członków rodziny łzy wzruszenia, ze szczęścia, a dziadek Mietek ciągle ja przytulał. Mama  w przedszkolu przeczytała ciekawą, nadmorską  bajkę O Monice, która chciała mieć przyjaciela. Po bajce  wspólnie z mamą Moniki bawiliśmy się na dywanie.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję