Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Przedszkolaki dokarmiają ptaki zimą 07.01.2016 r.

Zima to trudny czas dla ptaków, z pomocą naszych przedszkolaków przetrwają go na pewno łatwiej.  Każde dziecko wie, że najlepiej naszym ptakom jest w karmniku, dlatego dzieci z grupy III zadbały o to, aby znalazł się on na terenie naszego przedszkola. Podczas dokarmiania ptaków dzieci uświadamiają sobie, że bez ich pomocy wiele ptaków mogłoby nie przeżyć trudnych zimowych warunków. Jest to również doskonała okazja do kształtowania u dzieci poczucia odpowiedzialności, obowiązkowości oraz wrażliwości na losy zwierząt.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję