Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Warsztaty Bożonarodzeniowe 17.12.2015 r.

Dnia 17 grudnia  w grupie I odbyły się "Warsztaty Bożonarodzeniowe". Rodzice, którzy  skorzystali z zaproszenia, brali wspólnie ze swoimi dziećmi udział w przygotowanych zabawach i tańcach. Dzieci zaśpiewały również dla swoich rodziców zimową piosenkę. Po części wstępnej, sala naszych maluszków zamieniła się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. W miłej, świątecznej atmosferze rodzice  naszych przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniały się w prawdziwych artystów. Przy dźwiękach kolęd , z pomocą rodziców powstawały przepiękne choinki oraz  kartki świąteczne. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i inwencją twórczą. 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję