Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wigilia 2015 18.12.2015 r.

W piątek 18.12.2015 roku w naszym przedszkolu w każdej grupie odbyła się uroczysta Wigilia. Przedszkolaków odwiedził Gwiazdor, który przyniósł dla każdego z nich upominki. Każda grupa zaprezentowała przygotowaną piosenkę lub wiersz o tematyce świątecznej, zimowej: Grupa I – „Ding- dong spadł już śnieg”, Grupa II – „Mikołaj jedzie samochodem”, Grupa III – wiersz „Choinka w przedszkolu”, Grupa IV – „Hu, hu, ha nasza zima zła”, Grupa V – Ding – dong spadł już śnieg”, Grupa VI – „Nie miały Aniołki”, Grupa VII – „Cuda, cuda”. Był to dzień pełen niesamowitych przeżyć i wrażeń, który na pewno na długo pozostanie dzieciom w pamięci.

Grupa I

Grupa II

 Grupa III

Grupa IV

Grupa V i VI

Grupa VII

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję