Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt „"Ostrovia jest kobietą" 12.12.2015 r.

W dniu 12 grudnia 2015 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11, dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami wzięły udział w projekcie "Ostrovia jest kobietą" organizowanym przez Towarzystwo Sportowe "Ostrovia". Dzieci wraz z rodzicami brały udział w grach i zabawach sportowych, a także wspólnie razem tańczyli Zumbę. Każde  dziecko na zakończenie otrzymało medal. Każdy uczestnik mógł również skosztować serów pleśniowych, a także pasztetów, a dla najmłodszych były przygotowane smakołyki i owoce.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję