Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.4 grudzień 2015 r.

We wtorkowe popołudnie, odwiedzili naszą grupę rodzice Igi. Jak napisała mama: Iga to imię wyjątkowe, jak nasza córka i nieczęsto spotykane. Mocną stroną dziewczynki jest punktualność, wrażliwość, ambicje w dążeniu do celu, a jej zainteresowania i umiejętności taneczne oraz plastyczne często umilają rodzinne popołudnia. Rodzice opowiedzieli bajkę o swojej córce od urodzenia, poprzez podróże, aż po czas obecny, potem zabawiliśmy się w Autobus i relaksujący masaż .

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję