Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Kolędowanie z MDK 10.12.2015r.

Wszyscy lubimy święta Bożego Narodzenia i wspólne kolędowanie. Potwierdzeniem tego był udział przedstawicieli naszego przedszkola w VII Międzyprzedszkolnym konkursie pod hasłem "Zimowe śpiewanie, świąteczne kolędowanie- trzy pokolenia kolędują -radość na święta w sercach znajdują", który odbył się 10 grudnia 2015r w MDK-u . Występ w  nastrojowym klimacie sali MDK-u to nie lada  wyzwanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych . Jednak Maja Kowalczyk z grupy III wraz ze swoją mamą i babcią  z wielką gracją  i zaangażowaniem zaśpiewały znaną kolędę "Pójdźmy wszyscy do stajenki", godnie reprezentując nasze przedszkole. 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję