Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Mikołaj w naszym przedszkolu 04.12.2015r.

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola zaraz z rana 4 grudnia 2015.

Choć był bardzo zapracowany i nie mógł wręczyć prezentów osobiście, po śniadaniu pojawił się w każdej  grupie, zostawiając worek z prezentami oraz specjalnie napisany list dla dzieci. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera zagościła dokoła.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję