Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Pasowanie na Przedszkolaka" gr I - 18.11.2015r

Dnia 18 listopada odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brały udział maluchy wraz z  rodzicami, pani dyrektor ,przedstawiciele Rady Osiedla Nr 1 "Śródmieście" pani Krystyna Jarosik i pan Wiesław Bednarski, oraz dyrektor Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek s.Dorota Grzywacz.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości a następnie od zaprezentowania przez maluszki swoich umiejętności w części artystycznej  – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor  dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.Za sprawą pani dyrektor Renaty Zielińskiej nasze kochane maluszki stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję