Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Pasowanie na Przedszkolaka" gr II - 17.11.2015r.

Dnia 17 listopada 2015 r. odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość w grupie II – „Pasowanie na Przedszkolaka”. W tym ważnym wydarzeniu brały udział maluchy i ich rodzice, starszaki z grupy VI, pani dyrektor Renata Zielińska, przedstawiciele Rady Osiedla nr 1 „Śródmieście” pani Krystyna Jarosik oraz pan Wiesław Bednarski. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec „Małe czerwone biedronki”. Starszaki przekazały maluchom kilka rad dotyczących życia przedszkolnego, oraz obiecały, ze dadzą im dobry przykład. Następnie pani dyrektor Renata Zielińska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, oraz drobny upominek.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję