Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.2 - listopad 2015r.

Ania otrzymała swoje imię tylko dlatego, że było dla jej rodziców najpiękniejsze  i pasowało do niej już kiedy była jeszcze małą fasolką. Tata i mama uważają swoją córeczkę za artystkę: lubią kiedy tańczy i śpiewa,  daje wówczas piękne przedstawienie. Rodzice Ani odwiedzili nas proponując zabawę  Zadania do wykonania i  Bajkę o królewnie Ani okraszoną własnoręcznie przez tatę  wykonanymi rysunkami. 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję