Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie V cz.6 -23.11.2015r

Z nowym tygodniem pojawiła się w naszej grupie nowa bohaterka tygodnia, którą została Nadia Witkowska.  Rodzice wraz z córką przygotowali wspaniałą książkę, która przybliżyła nam postać bohaterki. Pani Danuta - mama Nadii, przeczytała ulubioną książkę swojej córeczki pt. ,,Bajka o krasnoludkach”. Autorem bajki jest Jacob i Wilhelm Grimmowie.  Spotkanie zakończyło się zabawą ,,Tupią mrówy” i ,,Małpa Filomena” wg. Pedagogiki Zabawy Klanza. 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję