Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Roztańczone przedszkolaki" 19.11.2015r.

Przegląd taneczny pod tym tytułem odbył się po raz pierwszy w ostrowskim Młodzieżowym Domu Kultury w czwartek, 19 listopada. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowało około 140 dzieci z czternastu ostrowskich przedszkoli. Scena Młodzieżowego Domu Kultury została zdominowana przez młodych tancerzy, którzy prezentowali swoje umiejętności taneczne. Nasze przedszkole zaprezentowały dzieci z grupy VII: Zosia Nabzdyk, Wiktoria Rychlik, Adam Malecha oraz Oskar Olejnik, które zatańczyły niezwykle żywiołowy układ taneczny „Grease” i wypadły w tańcu znakomicie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję