Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

8 edycja programu "Mamo, Tato, wolę wodę!" 16.11.2015r.

Mamo, tato, wolę wodę!

W poniedziałek 16 listopada  w naszym przedszkolu odbył się  „Niebieski dzień ze Zdrojkiem”. Tego dnia wszystkie dzieci przemieniły się w Wodnych Superbohaterów, by spotkać się ze Zdrojkiem – czołową postacią programu „ Mamo, Tato, wolę wodę!”. Dzieci dowiedziały się  różnych ciekawych informacji na temat wody m.in. dlaczego woda jest mokra i ile wody dziennie powinniśmy wypić, by nasz organizm był nawodniony. Następnie zaśpiewały piosenkę „ Mamo, Tato, wolę wodę!”  oraz zatańczyły  z wodnymi kroplami. Każdy Wodny Superbohater otrzymał legitymację potwierdzającą udział  w programie. W rolę Zdrojka wcieliła się nauczycielka naszego przedszkola p. Iwona Król.

 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję