Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie V cz.5 -16.11.2015r.

Z nowym tygodniem pojawiła się w naszej grupie nowa bohaterka tygodnia, którą została Weronika Matczak. Rodzice wraz z córką przygotowali wspaniałą książkę, która przybliżyła nam postać bohaterki. Pani Monika- mama Weroniki, przeczytała dzieciom bajkę pt. ,,Trzy świnki”. Autorem bajki jest Wilhelm i Jakub Grimm. Niespodzianką dla dzieci były duże puzzle przedstawiające postacie z bajek, które dzieci z przyjemnością ułożyły.  Spotkanie zakończyło się zabawą z zakresu pedagogiki zabawy Klanza oraz wspólnym tańcem pt. ,,Polka owocowa”.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję