Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs ekologiczny „Plastik, papier oraz szkło, segregacja to jest to!” 06.11.2015r.

6 listopada w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się finał konkursu ekologicznego „Plastik, papier oraz szkło, segregacja to jest to!”, organizowanego przez ZOiGO MZO SA. Konkurs objęła patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. Celem konkursu było propagowanie nawyków prawidłowej segregacji odpadów.  Nasze przedszkolaki wykonały prace plastyczne pt. „EKOPOJAZD PRZYSZŁOŚCI”  dowolną techniką z wykorzystaniem odpadów segregowanych . W konkursie wzięli udział: Wiktoria Rychlik, Zosia Nabzdyk, Adam Malecha, Iga Szymczak – Mierzwiak, Nikola Owczarek, Lena Majchrzak. Komisja nagrodziła wszystkich przedszkolaków dyplomami i upominkami. Serdecznie gratulujemy! 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję