Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie V cz.2 -28.10.2015r.

Bohaterem kolejnego tygodnia był Marcin Derbich. W przedszkolu gościła mama chłopca, która przeczytała dzieciom ulubioną bajkę Marcina pt. ,,Clifford”. Ponieważ dziecko bardzo lubi grać na instrumentach perkusyjnych zagraliśmy z dziećmi utwór  J. Galway ,,Le Basque” z wykorzystaniem metody Batii Strauss. Nasz bohater podczas spotkania chętnie bawił się piaskiem, na którym układał różne wzory z darów jesieni.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję