Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie V cz.3 -04.11.2015r.

W tym tygodniu wspaniałą bohaterką została Julia Anioł. Odwiedziła nas mama dziewczynki pani Wioletta Anioł, która tym razem odczytała piękny list napisany przez rodziców oraz ulubioną książkę dziecka pt. ,,Zuzia obchodzi urodziny”. Autorem książki jest Schneider Liane, Wenzel - Burger Eva. Mama z Julią uczestniczyły również w zabawach integracyjnych między innymi ,,Wszyscy są” według pedagogiki zabawy Klanza oraz ,,Głowa, ramiona” Z. Bogdanowicz.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję