Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Calineczka pije mleko" październik 2015

„Calineczka pije mleko”

Nasze przedszkole realizuje program „Calineczka pije mleko”. W ramach realizacji tego programu zachęcamy dzieci do picia mleka i jedzenia produktów powstałych na bazie mleka (produkty nabiałowe). Podczas śniadania zachęcone dzieci bardzo chętnie piją biały napój, (nawet te które do tej pory twierdziły, że mleka nie lubią).     W grupie VII zorganizowano zajęcia promujące picie mleka. Była to okazja do pogłębienia wiedzy „Skąd się bierze mleko” i swobodnych wypowiedzi na ten temat. Degustowały również różne produkty nabiałowe: twarożek, ser topiony, ser żółty, maślanka, chleb z masłem, jogurt naturalny, mleko. Wszystko bardzo smakowało naszym milusińskim!!! 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję