Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Spartakiada 05.10.2015r.

05.10.2015 roku dzieci z grupy VI wraz z nauczycielkami Donatą Orłowską i Danutą Nawrocką wzięły udział w XVI Olimpiadzie Sportowo - Zdrowotnej dla Przedszkolaków pod hasłem "O zdrowiu na wesoło" zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż w Ostrowie Wielkopolskim w hali sportowej KS STAL. W konkurencjach sprawnościowych przygotowanych w formie zabaw dostosowanych do wieku uczestników startowało 10 dzieci. Pozostała część grupy dzielnie dopingowała kolegów i koleżanki na widowni. Wszyscy świetnie się bawili. Zabawy sportowe zakończyły się uroczystym wręczeniem wszystkim grupom przedszkolnym statuetek i dyplomów. Nasza drużyna otrzymała również wyróżnienie oraz pamiątkową maskotkę.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję