Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wycieczka do sklepu warzywnego 07.10.2015 r.

W środę 7 października dzieci z grupy I  wybrały się do sklepu warzywnego.  Dzieci z zaciekawieniem oglądały i nazywały warzywa i owoce, które można było kupić. Pan sprzedawca opowiedział dzieciom skąd przywozi produkty które sprzedaje. Na koniec zakupiliśmy pyszne jabłka i udaliśmy się do przedszkola, gdzie dzieci z wielkim apetytem je zjadły :) . W drodze powrotnej dzięki uprzejmości osób z Towarzystwa Przyjaciół Chorych oraz Ostrowskiego Centrum Kultury dzieci posadziły żonkile na tzw. "Polu Nadziei".

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję