Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Spotkanie z policjantem 21.09.2015 r.

21 września 2015 r. w grupie V odbyło się spotkanie z Policjantem. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pan policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja policyjnego wyposażenia, które na co dzień towarzyszy każdemu policjantowi. Dzieci podziękowały panu policjantowi za odwiedziny , wręczyły kwiaty oraz podziękowanie. Po tym spotkaniu na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję