Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs plastyczny "A gdy dorosnę zostanę..." 18.09.2015 r.

Nadia Łęcka  i Tomek Pawlicki z grupy VI zdobyli I i II nagrodę w konkursie plastycznym „A gdy dorosnę zostanę...” pod opieką pani Marzeny Nawrockiej, organizowanym przez Dyrektora Zespołu Szkół Usługowo – Gospodarczych w Pleszewie. W piątek 18 września w ramach III Wielkopolskiego Festiwalu Rzemiosła na uroczystości dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Nasi przedszkolacy byli najmłodszymi uczestnikami konkursu, a jury oceniające  ich prace doceniło niezwykle charakterystyczne i wyróżniające się małe, artystyczne dzieła. Przy okazji dzieci miały możliwość zobaczyć wielu rzemieślników.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję